• Výhra dorostu v Kopidlně

V dalším kole krajské soutěže zajížděl náš dorost do Kopidlna,na hřiště asi nejtvrdšího družstva soutěže. Domácí hrají velice důrazný fotbal,ale byli jsme na tento způsob připraveni a soupeři se vyrovnali,byť nám toto pojetí je cizí.

Začali jsme aktivně a domácí jsme zaskočili. Po prvních vyrovnaných deseti minutách přišla gólová přestřelka. V 11.min.,po dlouhém výkopu Linharta se za obranu domácích dostal Michal Číla a nedal domácímu brankáři šanci 0:1. Bohužel hned z proti útoku jsme inkasovali po nedůrazu na 1:1.O dvě minuty nato šli domácí do vedení,když střelou do šibenice z dvaceti metrů se prosadil jejich nejlepší hráč Hnízdil. 2:1. Bylo ale dobře,že o další dvě minuty po krásné přihrávce za obranu vyrovnal Lukáš Krupka. Naši hráči se uklidnili a od této doby soupeře přehrávali. Škoda neproměněných šancí. Ve 38.min.,vyšla kombinace na jeden dotek a na konci celé akce Lukáš Krupka strhl vedení na naší stranu 2:3.

Druhý poločas byl kopií prvního. Udržovali jsme si mírnou převahu,šance jsme vytvářeli často,ale chyběl klid v koncovce. Měli jsme čtyři,pět velice slibných šancí,ale až do konce utkání byl výsledek na vážkách. Velice dobrým taktickým výkonem jsme domácí do šancí nepouštěli a rozhodnutí přišlo v 89.minutě,když se podruhé prosadil Michal Číla.

Kluci podali asi nejlepší výkon na jaře a po zásluze odvážíme cennou výhru. Velice dobře zahrála celá obrana a oba vysunuté hroty Číla a Krupka. Ale za předvedený výkon a za bojovnost se musí pochválit celé družstvo