• Vítězný zápas mužů

Již v 6. minutě šli hosté do vedení. Domácí odpověděli v 19. minutě brankou Rosputniaka na 1:1. Poté byli hosté lepším týmem a v rozmezí jedné minuty zvýšili vedení na 3:1 brankami 38. minutě  Procházky z PK a v 39. minutě z hezké akce Mestického. Za domácí opět Rosputniak krásnou brankou z přímého kopu ve 45. minutě snížil na 2:3. V druhém poločase byli o malinko lepším týmem domácí a jejich bojovnost vedla k otočení výsledku, když branky vstřelil v 59. minutě Malý Radek a v 63. minutě Vrbka po rohovém kopu.

Nová Paka - Železnice  4:3 (2:3)

branky: Rosputniak Dominik 2, Vrbka Jiří, Malý Radek

ŽK: Krejčí, Knapp, Ulrich
    Rozhodčí: Drusan, Duřt, Šnajdr

sestava: Malý M. - Ulrich(58. Skořepa), Lenfeld, Vrbka, Honců(46. Knapp) - Svoboda(46. Malý R.), Dlabola, Brádle, Bláha - Rosputniak(65. Sochor), Krejčí