• Vítězný zápas dorostu

V dalším kole krajské soutěže přivítal náš spojený dorost soupeře z Roudnice,kteří mají spojení se Lhotou pod Libčany. V prvním vzájemném utkání na soupeřově hřišti jsme zachraňovali výhru na poslední chvíli a tak se čekalo opět vyrovnané měření sil. Opak byl pravdou,protože naši hráči hosty doslova převálcovali. Začali jsme hrát rychle,dobře kombinovali a soupeře jsme k ničemu nepustili. Od začátku zápasu bylo jen otázkou kolik si slabě hrající soupeř odveze branek.
    Sehráli jsme pěkné kombinační akce,několikrát jsme dokonce šli ve třech,nebo čtyřech na gólmana hostí. Už poločas skončil 6:0, a ve druhé půli branky postupně přibývali,až na konečných 11:0 !
    Mohli jsme si v klidu hodně střídat a vyzkoušet některé hráče na jiných postech v sestavě.
    Příští víkend máme volno a tak poslední utkání sezony sehrajeme v neděli 14.6. v Malšově Lhotě.