• PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ MUŽŮ

Čtvrté přípravnému utkání sehrálo mužstvo mužů na domácím hřišti s nováčkem 1. B třídy z Libereckého kraje, mužstvem Roztok u Jilemnice.
    Začátek utkání byl ze strany domácích celkem aktivní, vypracovali si několik slibných příležitostí,ale bez brankového efektu. Změna stavu přišla ale již v 15. minutě, po kolmici na naběhnutého útočníka došlo k souboji s obránce v pokutovém území hostujícího mužstva. Útočící hráč v souboji upadl a rozhodčí odpískal pokutový kop, k němuž se postavil Krejčí a i když brankař hostí vystihl směr, na střelu nedosáhl 1:0. Po obdržené brance se hra vyrovnala a i hosté se začali dostávat před branku domácích. Po několika náznacích šancí z ničeho nic hosté vstřelili vyrovnávací branku. Ve 30.minutě jeden z protiútoků domácí odvrátili na rohový kop. Hosté rozehráli centrem na hranici malého vápna a zcela osamocený hráč hostí hlavou vyrovnal stav utkání na 1:1.

Druhý poločas už herně vyzněl pro domácí, teplo ubíralo síly oběma mužstvům, ale méně to bylo znát na domácích hráčích. Po většinu druhé půlky byli aktivnější. Několik slibných šancí nebo přečíslení mužstvo překombinovalo nebo zbrkle zakončilo bez brankového efektu. A tak deset minut před koncem utkání se ukázal nejlepší střelec mužstva Wojcik.  Přihrávku na ofsajdové hranici si zpracoval, obešel obránce hostí, udělal kličku brankaři a do prázdné branky vstřelil vítěznou branku.
    Všem hráčům patří poděkování za předvedený výkon, vzhledem k tomu jaké panovalo počasí se hrál celkem pohledný zápas.