• Zápas staršího dorostu

V prvním mistrovském utkání krajského přeboru přivítal náš dorost SK Solnice.
    Hrálo se za neustálého deště na téměř neregulérní umělé trávě. Naši hráči,kterým je vlastní přízemní hra se velice těžko vyrovnávali se složitými podmínkami a protože hosté na tom byli stejně moc fotbalovosti k vidění nebylo.Utkání velice ovlivnila už 5.minuta,když se hosté po faulu ujali vedení z pokutového kopu (0:1). Našim hráčům nelze upřít snahu,nehráli vůbec špatně,ale obrana soupeře pracovala spolehlivě. I přes některé šance do poločasu další branka nepadla.
    Druhý poločas jsme začali aktivněji a odměnou bylo vyrovnání v 51.minutě,když se z přímého kopu trefil Dominik Štefan (1:1).Neustále jsme soupeře přehrávali,ten se jen za cenu odkopávání bránil,ale branku jsme nedali. A tak přišel trest. V 83.minutě si za naší obranu zaběhl kapitán hostí a svojí druhou brankou rozhodl (1:2). Za celý zápas se hosté třikrát dostali před naši branku a to jim stačilo,aby si odvezli všechny body.
    I přes porážku,naši dorostenci nezklamali,napravit tuto prohru mohou v sobotu 22.srpna,když zajíždíme do krajského města na Slavii.