• Vítězný zápas mužů

Dalším soupeřem našim mužům v okresním přeboru byl aktuálně desátý tým tabulky FK Kopidlno“B“.

V prvním poločase hosté fyzicky domácímu týmu stačili, a ten i když měl územní převahu do brankových příležitostí se dostával jen zcela zřídka. Nakonec si za prvních 45. minut obě mužstva připsala po dvou velkých šancích. Na straně domácích se ve 30. minutě po hezké kombinaci do šance dostal Krejčí, jenže jeho dobře umístěnou střelu k tyči brankař hostí vytěsnil na rohový kop. O chvilku později se do velké šance dostal i hostující útočník. Domácí hráči mu špatnou rozehrávkou nabídli obrovskou šanci, ovšem jeho střela šla mimo domácí branku. O chvilku později se na domácí straně opakovala podobná chyba, tentokrát ovšem dobře zasáhl domácí brankař. Posledním příležitost prvního dějství měl na hlavě Krejčí, ovšem míč šel těsně nad branku hostí.

Druhý poločas začal pro domácí podobně jako v minulém zápase v Hořicích. Hned ve 47. minutě se k míči dostal Fišar a otevřel skóre utkání 1:0. O pět minut později se poprvé v tomto utkání trefil domácí Wojcik a zvýšil  vedení na 2:0. Poté se v rozmezí 60. – 75. minuty domácí prosadili pětkrát. V 60. minutě situaci jeden na jednoho proti brankaři dobře vyřešil  Fišar a zvyšuje na 3:0. O tři minuty později stejný hráč proměňuje další šanci domácích a kompletuje hattrick 4:0. O tři minuty později se do obrany hostí natlačil Dlabola a jeho střet s obráncem rozhodčí posoudil jako nedovolený. K odpískané penaltě se postavil Krejčí a s přehledem proměňuje 5:0. V 70. minutě se prosazuje Bažík a v 75. minutě se podruhé prosazuje Wojcik a stanovuje tak konečný stav utkání