• Tři body z venkovního zápasu

Zápasem sedmého kola pokračoval okresní přebor mužů ve kterém se náš tým představil na hřišti momentálně třetího týmu tabulky. Domácí mužstvo v minulém kole bodovalo na hřišti ve Staré Pace, kde si připsalo výhru 4:0 a tak soupeř vzbuzoval respekt.

Jenže celé utkání začalo celkem neočekávaně, hned z první šance do které se hosté dostali se brankově prosadil Krejčí 0:1. I v dalším průběhu prvního poločasu byl hostující tým aktivnější a vytvářel si brankové příležitosti, ve kterých ovšem selhali v koncovce nebo dobrým zákrokem je zmařil domácí brankař. Tak se šlo do šaten s hubeným vedením.
    V druhém poločase domácí přidali na agresivitě a i oni si začali vytvářet brankové příležitosti. Snaha domácích vedla k tomu, že se utkání přelévalo z jedné strany na druhou, ale střelecká efektivita hráčů obou mužstev byla žalostná. Diváci se nakonec přeci jen hezkého fotbalového momentu v druhém poločase dočkali. V 71. minutě hosté zahrávali rohový kop. Do letícího centru se na úrovni penalty do míče z voleje opřel Sochor a jeho střela skončila v pravé šibenici domácí branky. Do konce zápasu si ještě obě mužstva pár šancí vytvořili, ale žádná již brankou neskončila. Na velice tvrdém hřišti tak hosté připsali tři body za vítězství.