• Prohra dorostu

K dalšímu venkovnímu zápasu zajížděli naši dorostenci do Červeného Kostelce.
    Po vítězství ve Dvoře Králové si chtěl celý tým udržet vítěznou sérii i na hřišti 9.celku soutěže. Bohužel nás nemohli posílit mladší dorostenci, kteří hráli utkání v České Skalici. Odcestovali jsme tak pouze s jediným náhradníkem.

Hra byla již od začátku vyrovnaná a my stejně jako domácí měli několik zajímavých pokusů. První gólová akce zápasu proběhla v 17.minutě, bohužel v náš neprospěch. Náš nedůraz dovolil domácímu hráči projít až do vápna a poté poslat míč k tyči.
    Uběhlo dvacet minut a bylo pro nás hůř. Po přečíslení se Kostelečtí dostali k centru, který přesně našel nabíhajícího hráče,  jehož náběh jsme absolutně nezachytili a bylo to již o dvě branky. Poločas se nesl v duchu našich neproměněných šancí poločas tak skončil výsledkem 2:0 pro domácí.

Druhý poločas jsme opět měli několik možností, když jsme se mohli vrátit do zápasu jenže tento zápas nám nebylo přáno dát gól. Naopak naše útočná hra, která nás donutila otevřít hru, měla za následek další brejkovou situaci domácích a po centru z pravé strany se prosadil nabíhající domácí útočník, který upravil skóre na 3:0. V dalších situacích nás podržel v bráně skvělý Linhart. Se zápasem jsme již nic provést nedokázali, a tak zápas již skončil.

1.FK NOVÁ PAKA - Červený Kostelec
     0:3 (0:2)

Sestava: Linhart-Hák,Havlín,Bejr(c),Pánek-Brádle(Mandík),Štefan,Ulrich,Wolf-Číla,Krupka

Po prohře se náš tým propadl na 8.místo tabulky a v dalším kole nás čeká vedoucí tým RMSK Cidlina. Zápas začíná v sobotu 17.října už od 9:30.

18. 5. 14:30 U15: N/S Paka - Vysoká n/L
    18. 5. 17:00 MužiA: Nová Paka - Jičín "B"
    19. 5. 13:00 U17: Černíkovice - N/S Paka
    26. 5. 10:00 U15: Chlumec n/C - N/S Paka
    26. 5. 12:30 U17: N/S Paka - Stěžery