• Výhra dorosru

Zasloužená výhra dorostu...

V dalším kole krajského přeboru jsme na naší umělé trávě přivítali přední celek soutěže z Nového Bydžova. Utkání jsme začali opatrně,vědomi si síly soupeře. Postupem času jsme začali více aktivně,soupeře napadali a chybami hostujících obránců se dostávali do šancí. První branka ale padla do naší sítě. V 10.minutě hosté zahrávali roh a špatně zvládnutá standartka poslala hosty do vedení (0:1). Bylo velice důležité,že jsme brzy vyrovnali. Ve 13.minutě se na hranici pokutového území krásně uvolnil Lukáš KRUPKA a vyrovnal (1:1). Hned o dvě minuty se po rovněž idividuelní akci prosadil Michal ČÍLA a poslal nás do vedení (2:1). V této fázi utkání jsme dobře kombinovali,a protože hosté hrají technický fotbal,hrálo se velice pohledně s pěknými momenty na obou stranách. Ve 22.minutě přišla krásná přihrávka od Štefana na Michala ČÍLU a ten nedal brankáři šanci (3:1).
    Druhý poločas byl kopií prvního. Stále jsme dobře kombinovali a dostávali se do šancí. V 55.minutě přišla přihrávka od Krupky a Michal ČÍLA hatrikem zvýšilna (4:1). Hosté sice v 64. minutě snížili na (4:2),ale více zdramatizovat utkání jsme jim nedovolili. Naopak v 72.minutě zatáhl po levé straně míč Šnajdr a jeho milimetrový centr zakončil hlavou Jan ULRICH (5:2).Z naší stany to byl asi nejkvalitnější výkon podzimu,proti kvalitnímu soupeři,je těžké někoho vyzdvihnout,je třeba pochválit celý tým.

Příští utkání sehraje náš dorost v sobotu 24.října když zajíždíme do Žacléře (zač. Utkání 12.15)