• Výsledky mládeže

Výsledky mládeže 17-18.10.

ml. přípravka

N+S Paka „B“ – Chomutice           0:2
    N+S Paka „A“ – SK Jičín               7:1                  B: Rupa 4,  Šimek 2, Valenta
    N+S Paka „B“ – N+S Paka „A“     0:13                B: Rupa 8, Knap 2, Šimek 2,  Kracík Ladislav
    SK Jičín – N+S Paka „B“               3:2                  B: Mudrák, Rubáš Jan
    N+S Paka „A“ – Chomutice           5:0                  Branky: Rupa 2, Knap 2, Kracík Ladislav

St. přípravka

N/S Paka – Hostinné                        9:22 (6:10)      B: Patka 5x, Horáček 4x
    N/S Paka – Javorka                         6:19   (3:9)      B: Horáček 3, Patka 2, Prejs

St. žáci

V dalším zápase čekal naše hráče tým Slavie Hradec Králové. Prvních pár minut byl aktivnější soupeř, ale žádnou branku se nepodařilo vstřelit, Postupem času naši hráči hru vyrovnali a dokonce si vytvářeli brankové  příležitosti, ale skóre se měnilo v neprospěch našich žáků. Do poločasu se hosté z brejkových situací dvakrát prosadili. Druhý poločas se víceméně odehrával na polovině soupeře, ale domácím nebylo souzenou v tomto utkání vstřelit branku. Nekonečných 0:3 ke vší smůle si ještě těsně před koncem utkání vstřelili branku vlastní.

N/S Paka – Slavie HK          0:3(0:2)

Ml. dorost

Stejný soupeř čekal i na naši sedmnáctku. Poprvé v sezoně se tým sešel kompletní, ale k bodovému zisku to nestačilo. Hosté šli sice ve 12. minutě do vedení, ale o minutu později Truneček srovnal stav utkání 1:1. Druhý poločas byl ze strany hostů velice fotbalový, ale ani naši hráči se nenechali zahanbit, bohužel v 61. minutě hosté proměnili rohový kop v branku na 1:2. A když v poslední sekundě střelu Urbana zastavila tyč branky hostí, všechny body si připsal soupeř.

N/S Paka – Slavie HK          1:2 (1:1)          B: Truneček

21. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji v Hlušicích je v 9:30 od stadionu.

20. 04. Odjezd ml. žáků k turnaji do Solnice je v sobotu v 6:45 od stadionu.

20. 4. 10:00 MužiA: Nová Paka - Chlumev n/C "C"
    21. 4. 13:00 U15: N/S Paka - Dobruška
    27. 4. 13:30 U17: Černilov - N/S Paka
    27. 4. 17:00 MužiA: Sobotka - Nová Paka
    28. 4. 13:30 U15: Třebechovice - N/S Paka