• Prohra dorostu

Opět jako noc a den...
    V dalším kole krajského přeboru zajížděl náš kombinovaný dorost do Žacléře. Po domácím vyhraném utkání s N.Bydžovem se čekal další bodový zisk. Bohužel zůstalo jen u přání. Sehráli jsme velice špatný zápas,domácí nás nakopávanými míči zaskočili,a po celou dobu hry jsme nenašli odpověď. Hrálo se na velice špatném terénu,nedalo se využít naší kombinační hry,ale je nutno podotknout,že všichni zahráli pod svoje možnosti. Utkání jistě ovlivnila dvě zranění (Ulrich musel střídat už po 10 minutách, otřesený Linhart utkání dochytal se sebezapřením). Domácí se poprvé prosadili v 19.min.,když po naší ztrátě na útočné polovině přišel rychlý brejk,který jsme nezachytili a bylo 1:0. V první půli jsme měli pár náznaků šancí,ale nevyužili jsme ani jedinou.
    Druhý poločas byl z naší strany ještě horší. Hned ve 47.min. Jsme dostali druhý gól a náš kvalitní výkon z minulého kola zůstal někde ve Vrchovině. Soupeř nám vstřelil ještě dvě branky ( 68.,75.min) na konečných nečekaných,ale pro domácí zasloužených 4:0. Byl to určitě jeden z nejhorších výkonů za mého působení u dorostu. Je třeba se rychle oklepat,ještě zbývají odehrát dvě kola. Další utkání sehrajeme v sobotu 31.října od 11.45,když naším soupeřem bude silný celek Smiřic. Kéž by bylo jako noc a den.

Baník ŽACLÉŘ – NOVÁ/STARÁ PAKA 4:0 (1:0)