• Výsledek dorostu

V předposledním podzimním kole krajského přeboru,přivítal náš dorost soupeře ze Smiřic. Hosté mají velice zkušené družstvo,ne náhodou se pohybují ve vrchní polovině tabulky. Naši hráči vstoupili do utkání dobře,slušně kombinovali a soupeře z kraje utkání přehrávali. Přišli i vyložené šance,ale nedokázali jsme je využít. Určitě jsme podali lepší výkon než v minulém kole,ale opět jsme „dojeli“ na neproměňování velkých šancí. Ve 12.minutě přišlo zasloužené vedení,když pěknou střelu Štefana brankář hostí jen vyrazil před sebe,ale na dorážku Dana NYDRLEHO už nestačil (1:0). V těchto fázích utkání se hosté pokoušeli nakopávanými míči překonat naši obranu,ale ta poučená z minulého kola pracovala dobře. Ve 26.minutě přišla ale jediná chyba našeho brankáře,a hosté srovnali (1:1). Do konce první půle se skore už nezměnilo,i když šance jsme si vytvořili.
    Druhých 45 minut bylo kopií prvních. Stále jsme hráli velice slušnou partii s jedním z předních družstev přeboru,ale skore zůstalo do konce utkání stejné. Na řadu tak přišli pokutové kopy a v těch byl náš soupeř šťastnější a vyhrál (6:7),a získal bod navíc.
    Poslední utkání podzimu sehrají naši dorostenci v sobotu 7.listopadu,když zajíždíme do RYCHNOVA n/K.