• Dorost - Zasloužené vítězství na hřišti soupeře..

2 : 5 (0 : 1)

Branky: Rosputniak 3x, Číla, Krupka

Sestava: Linhart - Nydrle, Bejr, Štefan, Hák, Brádle Patrik, Číla, Vydra, Ulrich - Rosputniak, Krupka
    Střídali: Šnajdr, Mandík, Brádle Jaroslav

Ve druhém kole krajské soutěže jsme zajížděli do Dohalic. Utkání bylo hráno za silného větru, který oběma družstvům dělal značné problémy. Naši hráči se dlouho nemohli dostat do tempa, přežili jsme několik šancí domácích, ale po dobře zahrané standardní situaci jsme šli těsně před poločasem do vedení. Centr Šnajdra do branky usměrnil Dominik Rosputniak.

Druhou půli jsme začali hrát aktivněji, vytvářeli si šance a přicházeli i góly. Michal Číla a Lukáš Krupka zvýšili naše vedení na 3:0, ale domácí snížili a začali nám zle zatápět. Utkání rozhodla branka Dominika Rosputniaka, na 4:1 po samostatné akci, a tentýž hráč završil svůj hatrick v 83. minutě brankou na 5:1. Domácí stačili ještě snížit v poslední minutě na 2:5. Druhý poločas byl určitě lepší a zaslouženě jsme si odvezli všechny body.

Další utkání sehrají naši dorostenci již ve středu 27. srpna, kdy zajíždíme do Kosiček.

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec
    6. 4. 16:30 MužiA: Nová Paka UMT - Kopidlno