• Vítězný zápas mužů

V zápase 21. kola zavítal na hřiště v Jírových sadech jeden z celků, kterému se v podzimní části podařilo domácímu týmu sebrat bod za nerozhodný výsledek a prohrál až na pokutové kopy.

Začátek utkání byl od domácích vlažný, se spoustou nepřesností, ale přesto se do ohrožení branky domácích dostávali. Špatná koncovka a dobré zákroky hostujícího brankaře vedly k tomu, že teprve 20. minutě se domácí tým poprvé střelecky prosadil brankou Wojcika. Poté se dvakrát během čtyř minut střelecky prosadil Rosputniak a ve 26. minutě již domácí získali vedení 3:0. Do poločasové přestávky se střelecky ještě prosadili Machát a Bláha, čímž bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Druhý poločas byl obdobou toho prvního. V 56. minutě se podruhé střelecky prosazuje Wojcik 6:0.Po individuální akci se střelecky prosadil Dlabola a 62. minutě zvyšuje na 7:0. Poslední dvě branky utkání vstřelil střídající Richter a  stanovil konečný výsledek na 9:0

1. FK Nová Paka – Jičíněves
    9:0(5:0)

Branky: 20, 56. Wojcik;  22, 26. Rosputniak, 67, 71. Richter, 35. Machát, 43. Bláha, 62. Dlabola
    Rozhodčí:  Plíšek

Sestava: Jurčo  – Honců, Vrbka, Lenfeld, Bláha(59. Bejr) –  Brádle, Machát(67. Ticháček), Fišar, Krejčí (46. Dlabola) –  Wojcik, Rosputniak(55. Richter)

Marcel Bažík: Zápas splnil co se hráčům řeklo před zápasem v kabině. Po minulém zápase se Starou Pakou bylo cítit že kluci mají chuť a tomu i odpovídá konečný výsledek. Bylo mě až líto soupeře, který se snažil jak  mohl, ale přesto si odváží vysokou prohru. A mrzí mě, že není větší podpora fanoušků, protože kluci si to zaslouží.