• Výsledky mládeže 27-28.8.

Starší dorost "B“ dorost své utkání nezvládl...

Ve druhém kole krajské soutěže přivítala naše rezerva dorostu na hřišti ve Staré Pace Borohrádek. Od úvodních minut byli hosté jasně lepší a s chutí si zastříleli. Naši dorostenci zaostávali ve všech činnostech a bohužel výsledkem byl debakl. Jde sice o mladý tým složený z bývalých žáků,ale doplněný o už zkušené hráče,hrající za dorost už několik sezon.
    První branku sice vstřelili naši hráči a ujali se vedení ( 1:0 ),ale do poločasu hosté otočili stav na 1:3,velice lacinými góly. Po změně stran jsme už nedokázali se soupeřem držet krok,nakopávanými míči se lehce dostávali za naši obranu a výsledkem byl již zmíněný debakl ( 1:9 ) !

Na některých hráčích byla jasně vidět absence na trénincích,s takovou docházkou se tato soutěž hrát nedá.

NOVÁ/STARÁ PAKA „B“ - BOROHRÁDEK
    1 : 9 ( 1:3 )

branka: Číla

sestava: Brádle ( Vích)- Žlab, Entner, Šnajdr, Mandík Martin -Řeháček, Štefan, Horyna, Militký Dan -Wolf, Číla
    dále střídali: Cína, Militký David

Starší žáci

Ke svému druhému utkání zajížděl celek starších žáků na hřiště do Stěžer. Domácí své první utkání vysoko vyhráli a tak je nečekal určitě lehký zápas, který byl ještě stížen velice teplým počasím. Začátek utkání vyšel lépe našim hráčům, ale ani jednu ze tří dobrých příležitostí hráči neproměnili. A tak nás domácí potrestali. Do poločasu se střelecky 3x prosadili. Za nás ještě do poločasu stihl snížit Wolf. Druhý poločas domácí přidali další branku a za náš tým se podruhé prosadil Wolf, ale více šancí si připsali domácí. Výsledek je spravedlivý, ale domácí disponovali o něco málo fyzicky vyspělejším týmem. Přes prohru mužstvo předvedlo celkem dobrý výkon.