• Výsledky mládeže 1-2.10.

Mladší přípravka

Turnaj Stará Paka
    Chomutice - N/S Paka A  3:1                                    B: Knap
    N/S Paka A - N/S Paka B   7:1                    B: Militký 4x, Knap, Bezstarosti Jakub, Hillebrant – Bezstarosti Jan
    Milíčeves A - N/S Paka A   4:3                     B: Militký 2x, Knap
    N/S Paka A  - Milíčeves B   7:0                    B: Bezstarosti Jakub, Knap 4x, Luňák,  Kracík
    Hořice -  N/S Paka A  2:1                             B: Hillebrant
     N/S Paka B - Hořice   1:6                            B: Rubáš V.
     N/S Paka B - Chomutice   1:4                      B: Bezstarosti Jan
     N/S Paka B - Milíčeves A  1:5                    B: Rubáš V.
     N/S Paka B - Milíčeves B 0:3

Starší přípravka

N/S Paka – Nový HK        4:15(1:8)                        B: Rupa, Vágenknecht, Patka, Horáček
    N/S Paka – FC HK            7:16(3:7)                       B: Horáček 3x, Rupa 2x, Patka, Prejs
    N/S Paka – Olympia HK    9:6 (5:3)             B: Patka 4x, Řezníček 2x, Selvek 2x, Vágenknecht

Starší žáci

V utkání starších žáků byl náš celek po celé utkání lepším týmem. Hosté v prvním poločase velice dobře bránili před svým pokutovým územím, s čímž si náš celek dlouho nevěděl rady. Ve druhém poločase se hosté pokusili více útočit, čehož jsme využili a do otevřené obrany vstřelili šest branek.
     N/S Paka  - Dvůr králové 7:0 (1:0) B: Doubek Fr. 2x, Kříž, Wolf, Herzán, Hanka, Fenynec

starší dorost "B"

Rudník -  N/S Paka  7:0 (1:0)

Na hřišti prvního týmu soutěže odehrála záloha našeho staršího dorostu vyrovnaný první poločas. Jelikož zápas kolidoval se zápasem áčka dorostu, jel tým pouze s jedenácti hráči. A tak zranění jednoho z našich hráčů domácí ve druhém poločase zužitkovali a vysoko zvítězili.