• Dorost prohrál derby s Jičínem

Neuvěřitelných závěrečných 30 minut…

V dalším kole krajského přeboru zajížděl náš „A“ dorost do Jičína. V posledních dnech trápí náš celek marodka, před utkáním ještě vypadl zraněný kapitán Michal Číla, ale to co jsme předvedli v poslední půlhodině bylo neuvěřitelné.
    Samotné utkání začalo velice svižně, domácí nás zatlačili a vytvářeli si i šance, které jsme někdy odvraceli na poslední chvíli. V 15. minutě se domácí dostali po našem nedůrazu do vedení ( 1:0 ). Po této brance se hra vyrovnala a ve 30. minutě se po pěkném uvolnění od Krupky prosadil Tomáš VYDRA ( 1:1 ). Oba dva si situaci zopakovali ve 42. minutě a do kabin jsme šli za příznivého stavu ( 1:2 ). Druhý poločas byl podobný. Domácí se kombinační hrou stále více tlačili před naší branku, ale z protiútoku jsme udeřili my. V 51. minutě se dorážkou prosadil Kuba ŘEHÁČEK ( 1:3 ). Po obdržené brance se domácí ještě více snažili, ale co se událo od 63.,do 90. minuty asi čekal málokdo. Domácí nám nastříleli 5 branek, my jsme nedokázali reagovat, všude jsme byli pozdě, míče se od nás odráželi a nutno poznamenat, že hráči Jičína vyhráli zcela zaslouženě. Z naší strany bylo posledních 30 minut ostudných.

SK JIČÍN - N/S PAKA
    6 : 3 ( 1 : 2 )

branky: Vydra 2x, Řeháček

sestava : Mandík Jaroslav – Urban, Kříž, Havlín, Hák-Brádle P., Ulrich, Štefan, Řeháček -Krupka, Vydra
    střídali : Wolf D., Militký

Další utkání sehrajeme v sobotu 15. října na domácím hřišti od 13.30 hodin proti Dvoru Králové

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka