• Výsledky mládeže 29-30.10.

Starší přípravka

N/S Paka – Miletín                  10:7(8:3)                    B:  Patka 3x, Horáček 3x, Selvek, Vagnknecht, Rupa, Řezníček
    N/S Paka – Olympia HK        6:11(4:9)                    B: Horáček 2x, Rupa, Patka, Selvek, Řezníček
    N/S Paka – Chlumec n/C        5:20(4:10)                  B: Patka 3x, Horáček 2x

starší dorost "B"

N/S Paka  -  Dobruška/Opočno 2:1 (2:0) B:  Horyna 2x

V posledním utkání si záloha dorostu připsala další tři body do tabulky. První poločas se herně povedl více než druhý a po dvou hezkých brankách Ondry Horyny jsem šli do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase nás soupeř přehrával, ale mužstvo svými zákroky několikrát podržel Jarda Brádle v brance.

18. 5. 14:30 U15: N/S Paka - Vysoká n/L
    18. 5. 17:00 MužiA: Nová Paka - Jičín "B"
    19. 5. 13:00 U17: Černíkovice - N/S Paka
    26. 5. 10:00 U15: Chlumec n/C - N/S Paka
    26. 5. 12:30 U17: N/S Paka - Stěžery