Mladší přípravka

N/S Paka „B“ – Milíčeves „B“          5:2  B: Bezstarosti Jan, Topič
    Milíčeves „A“ – N/S Paka „A“         3:2  B: Knap, Gernat
    N/S Paka „A“ - Milíčeves „B“          9:1  B: Gernat 4, Knap 4, Mašek
    N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“         6:1  B: Knap 4, Gernat, Mašek – Bezstarosti Jan
    Chomutice – N/S Paka „B“              11:0
    Milíčeves „A“ – N/S Paka „B“        10:0
    N/S Paka „A“ – Chomutice             0:2

Starší přípravka

N/S Paka – Dvůr Králové      24:1(15:1)            B:Patka 5x, Horáček 5x, Selvek 4x, Řezníček 3x, Rupa 3x, Šimek, Bark, Vágenknecht, Prajs
    N/S Paka –  Hořice               5:4(2:1)                  B: Selvek 4x, Vágenknecht
    N/S Paka –  Vrchlabí            14:7(7:3)              B: 6x, Patka 5x, Selvek 2x, Řezníček, Gernatová, Rupa

Starší žáci

N/S Paka  -  Dobruška/Opočno    5:4(5:1)   B: Wolf 4x, Hon – Komůrek 2x, Ludvík, vlastní

Utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli jasně lepším týmem,celkem obstojně kombinovali a do nějaké 25. minuty jsme hráli my, poté soupeř částečně vyrovnal hru. Druhý poločas byl již více v režii hostujícího týmu, ale nakonec jsme náskok těsně udrželi. Nám se ve druhém poločase nedařila kombinace a několik málo šancí které jsme si ještě vytvořili jsme již neproměnili.

starší dorost "A"

N/S Paka – Skřivany  4:8 (0:3)   B: Urban, Militký Dan, Krupka, Mandík Jar.

Dorostenci nastoupili proti druhému celku tabulky v hodně okleštěné sestavě. Z důvodu nemoci, zranění nebo jiných událostí nebylo pro dorosty(měli hrát zápas současně) k dispozici 14 hráčů. A tak na naši žádost byl „B“ dorostu zápas odložen, abychom alespoň sestavili jedno mužstva k zápasu tohoto víkendu. Toto kombinované mužstvo na celek z popředí tabulky nestačilo a odešlo poraženo.