N/S Paka „B“ – Kopidlno                 0:4
    Robousy  – N/S Paka „A“                 1:4  B: Knap 2, Kracík Matěj, Luňák
    N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“         5:0  B: Luňák 2, Bezstarosti Jan 2, Knap
    Robousy  – N/S Paka „B“                 6:3  B: Mašek 2, Kotyk
    N/S Paka „A“ – Kopidlno                7:1   B: Bezstarosti Jan 2, Knap 2, Křížek, Militký, Chmelař

Starší přípravka

N/S Paka – Chlumec  9:11(4:6)         B: Patka 3, Selvek 2, Horáček 2, Šimek, Celjak
    N/S Paka – Hořice      7:6(3:4)           B: Horáček 4, Patka 2, Selvek
    N/S Paka –  Javorka  9:14(2:8)           B:3 Patka,1 Vítová,1 Selvek,1 Vágenknecht,1 Řezníček,1 Šimek,1 Medlik

Starší žáci

N/S Paka – Borohrádek 2:1(0:1)  B: 55.Herzán, 61. Fenynec

První poločas se nám povedl pouze úsek mezi 10-20. minutou, jinak byl soupeř nebezpečnější a také šel v utkání do vedení. Druhý poločas byl z naší strany již herně ve zcela jiném tempu. Bojovnost a ochota všech hráčů poprat se o vítězství byla znát hned od samotného začátku druhého poločasu. Hosté se v této fázi utkání bránili, ale našim hráčům se nedařilo vytvořené šance přesně zakončit. Až v 55. minutě proběhl skoro přes celé hřiště Entner, obešel několik protihráčů a jeho střelu před brankou hostí usměrnil do branky Herzán. Za necelých šest minut strhl vítězství na stranu domácích Fenynec, který si zaběhl za obranu a svoji šanci zakončil přesnou střelou 2:1. Až teprve v této chvíli se probudili opět i hosté a do konce utkání si obě mužstva vytvořila několik šancí, žádná z nich se již proměnit nepodařilo. Velkou pochvalu zaslouží hráči za snahu ve druhém poločase.

starší dorost "B"

Předměřice  - N/S Paka 4:3(0:2)  B: Cina, Mandík, Wolf

Záloha staršího dorostu rozehrála utkání velice dobře a v poločase vedla o dvě branky. Bohužel ve druhém dějství slibný náskok neudrželi.  Když domácí vstřelili dvě branky za dvě minuty šli domácí poprvé do vedení. Sice se podařilo ještě stav utkání srovnat, ale branka v poslední minutě utkání rozhodla o vítězství domácího celku. Škoda několika neproměněných šancí, kluci si mohli nějaký ten bod určitě přivést.