• 5. ročník turnaje 1. tříd základních škol

5. ročník turnaje 1. tříd základních škol O Pohár Antonína Věchta

na letním stadionu 5. ročník turnaje 1. tříd základních škol O Pohár Antonína Věchta.

Turnaje se zúčastnili zástupci všech 1. tříd: ZŠ Komenského Nová Paka, ZŠ Husitská Nová Paka, ZŠ Masarykova Stará Paka a ZŠ Pecka, celkem 6 týmů po 10 hráčích.
    Za krásného slunečného počasí zde odehráli svoje první fotbalová utkání malí prvňáčci. Někteří stáli na fotbalovém hřišti jako hráči poprvé a okusili, co je to svést souboj o míč a trefit branku nebo naopak gól chytit. V jejich zápolení jim pomáhali zkušení „trenéři“ z řad hráčů starší přípravky packých fotbalistů. A samozřejmě velkou podporou byli všichni fanoušci – spolužáci, paní učitelky a rodiče, kteří povzbuzovali své favority.
    Celkovým vítězem turnaje se stala 1. třída ZŠ Masarykova ze Staré Paky, druhé místo vybojovala 1. třída ZŠ Pecka a třetí místo 1.A ZŠ Komenského. V dalším pořadí  se  umístily na 4. místě 1.B ZŠ Komenského, na 5. místě 1.B ZŠ Husitská a na 6.místě 1.A ZŠ Husitská.

Všechny týmy získaly za svou účast a umístění v turnaji cenné poháry, trofeje, medaile a diplomy. Děti za svou bojovnost a snahu dostaly sladké odměny a jako tradičně obrovské koláče od SŠGS v Nové Pace, za které tímto děkujeme.
    Celé dopolední klání se díky pěknému počasí a výborné organizaci trenérů mládežnických družstev vydařilo a my se můžeme těšit na další ročníky.
    Věříme, že se některým dětem fotbal zalíbil a budou se chtít stát malými fotbalisty a přijdou posílit řady spojených klubů Nové Paky a Staré Paky.