• Dorost - postup do finálové skupiny se vzdaluje..

2 : 3 (1 : 2)

Branky: Wolf, Rosputniak
    Sestava: Linhart - Kříž, Bejr, Štefan, Hák - Nydrle, Číla, Vydra, Ulrich - Havlín, Wolf
    Střídali: Urban,Rosputniak

V dalším kole krajské soutěže přivítali naši dorostenci družstvo z Kosiček, kde jsme v prvním vzájemném utkání prohráli. Na soupeře jsme nestačili ani na domácím stadionu. Hosté se prezentovali důslednou a místy i tvrdou hrou a jejich hlavní oporu, útočníka, který již stabilně nastupuje za dospělé, jsme opět nedokázali ubránit. Naše dorostence decimuje zranění a nemoc klíčových hráčů. Našim dorostencům nelze upřít bojovnost, ale bohužel to opět na výhru nestačilo. V prvním poločase vstřelil branku David Wolf, který dorazil pěknou střelu Rosputniaka. Poločas jsme prohráli 1:2. Druhý poločas jsme začali dobře, Dominik Rosputniak krásnou střelou vyrovnal na 2:2, ale hosté osm minut před koncem rozhodli o svém vítězství.

V dalším utkání přivítáme v sobotu 27.9. od 14.15 družstvo Javorky.