• Výsledky mládeže z 2-3.9.

Mladší přípravka turnaj

N/S Paka „A“ –  Robousy                 3:2 B: Kurfürstová, Brendl, Bezstarosti
    N/S Paka „A“ - Milíčeves                  1:2  B: Gernat
    N/S Paka „A“ -  Hořice                     3:1  B: Mašek, Bezstarosti, Kurfürstová
    N/S Paka „A“ – Jičíněves                  9:0  B: Mašek 3, Brendl 3, Kurfürstová 2, Knap, Gernat
    N/S Paka „A“ - N/S Paka „B“          4:1  B: Brendl, Mašek, Knap, Gernat - Kracík
    N/S Paka „B“ – Milíčeves                 1:4  B: Topič
    N/S Paka „B“ -  Robousy                 2:3  B: Chmelař, Novák
    N/S Paka „B“ – Hořice                     2:1  B: Kracík, Chmelař
    N/S Paka  - Jičíněves                        10:0 B: Kracík 6, Skákalík 2, Erban, Chmelař

Starší přípravka

N/S Paka – Javorka    4:5(2:1)           B: 2xBark,Knap,Kracík.M
    N/S Paka – Jičín         6:13(4:2)         B: 2xKnap,Šimek,Vagenknecht,Rupa

Starší žáci

N/S Paka - Borohrádek   3:3 (1:2, PK 2:4)   B: Hon 3

Žáci se ukázali jako bojovníci. Ve 20. minutě utkání již prohrávali 0:2 a soupeř který měl v více starších žáků hrál v této fázi utkání velice dobře. Když se domácí dostali do první velké šance tak nastřelili pouze tyč, ale přesvědčili se, že se dá fotbal hrát i proti vyspělejším hráčům. V další šanci domácí opět nastřelili tyč, ale poslední šanci prvního poločasu přeci jen domácí využili a snížili stav utkání na 1:2. Po přestávce domácí pokračovali v celkem hezké a hlavně aktivní hře což jim přineslo otočení výsledku na 3:2. Ke konci utkání již mladším domácím hráčům trochu docházeli síly a tak se opět začali prosazovat hosté do brankových příležitostí, ale mužstvo svými zákroky dlouho držel Venda Mandík v brance domácích. V předposlední minutě však již ano on nezabránil hostův ve vyrovnání stavu utkání na 3:3. V pokutových opech byli hosté úspěšnější o připsali si bonusový bod.

Starší dorost

N/S Paka – Pardubičky 1:0(1:0)   B:  45.Cina(PK)

V tomto utkání nebyli domácí favoritem, jelikož jim scházelo kvůli zraněním několik hráčů, přesto výsledkem překvapili. Hlavní postavou celého utkání by domácí brankař Jarda Mandík, kterého hostující hráči nebyli schopni překonat ani z těch nejvyloženějších šancí.
    Komentář hostujícího trenéra: Utkání se změnilo v one man show domácího brankáře, který předvedl fantastický výkon. My jsme celé utkání domácí jasně přehrávali a na branku vyslali snad 30 střel, jenže gól bychom nedali snad ani za dva dny. Na druhou stranu musíme konstatovat, že i přes jasnou převahu, jsme předvedli jednoznačně nejhorší výkon nové sezóny. S přístupem hráčů nejsme tentokrát spokojeni.