• Béčko má tři body za vítězství

Další domácí utkání „Béčka“ se odehrálo na UMT v Nové Pace. Soupeřem byl celek  Češova, který v dosavadních zápasech získal stejný počat bodů jako domácí.
    Začátek utkání se povedl domácím, do desáté minuty si vypracovali několik brankových příležitostí, ale pouze jednu Jirka Sklenář v 9. minutě utkání proměnil. Obraz hry se nezměnil, ale domácí hráči svoje šance nebyli schopni proměňovat a tak až ve 28. minutě stejný hráč navýšil vedení na 2:0. Třetí zásah si v 32. minutě připsal Marcel Bažik, který proměnil rychlý protiútok na 3:0.  A poslední zásah domácího mužstva měl na svědomí Tomáš Nydrle, který ve 42. minutě proměnil nařízený pokutový kop. Ještě ovšem padla jedna branka v prvním poločase. Nedůraz před pokutovým územím domácích krásným obloučkem potrestal hostující hráč a snížil na 4:1.
    Druhý poločas již tak fotbalový nebyl, hosté hru částečně vyrovnali a domácím kteří prostřídali několik hráčů se přestala dařit kombinace. Několik akcí se povedlo oběma mužstvům, domácí se prosadili Čevelou a šestou branku si srazil za vlastního brankaře jeden hostujících hráčů. Hosté také ještě vstřelili jednu branku a několik dobrých zákroků předvedl brankař Jarda Mandík. V utkání se tentokráte dařilo střelci dvou branek Jirkovy Sklenářovy a druhým hráčem který podržel několikrát  mužstvo a  pomohl k vítězství byl brankař Jarda Mandík.