• Výsledky mládeže 30.9. -1.10.

Mladší přípravka turnaj

N/S Paka „B“ – N/S Paka „A“ 3:6 (0:0). Branky: Mendřický 2, Gernat – Kurfüstová 2, Knap, Bezstarosti, Brendl, Mašek.
    N/S Paka „B“ – Jičíněves 12:0 (0:0). Branky: Mendřický 4, Gernat 3, Sucharda 2, Erban, Chmelař, Topič. N/S Paka „A“ - Milíčeves 7:3 (0:0). B: Bezstarosti 6, Mašek
    N/S Paka „B“ – Milíčeves 8:6 (0:0).  B: Gernat 4, Sucharda, Topič, Skákalík, Erban
    Jičíněves – N/S Paka „A“ 1:9 (0:0). B: Bezstarosti 3, Knap 2, Brendl, Mašek, Novák, Tauchman.

Starší přípravka

Hořice - N/S Paka  17:8 (6:3)  B: 2x Rupa, 2x Medlik, Šimek, Mentus, Bark,  Brumlich
    N/S Paka – Javorka   8:19 (4:12)  B: 3x Rupa, 2x Bark, Šimek, Kracík, Mentus

Starší žáci

N/S Paka  - Slavie HK 2:2 (1:0, PK 4:5)   B: Hon 2x

Smolné utkání starších žáků. Mužstvo hrálo velice dobře a v 60. minutě mělo po brankách Štěpána Hona dvoubrankové vedení. Bohužel v posledních desíti minutách hráči vyřešili dvě situace špatně. V prvním případě jsme vyrobili nedovolený zákrok v pokutovém území a hosté nabídnutou penaltou  snížil na 2:1. V předposlední minutě se slabou chvilku vybral brankař, kterému se nepovedl zákrok, míč mu vypadl z rukou a pro hostujícího hráče již nebyl problém trefit prázdnou branku a vyrovnat stav utkání. V pokutových kopech se hráčům opět nedařilo a druhý bod si připsal soupeř z Hradce Králové.

Starší dorost

Po špatné první půli jsme se rozjeli...
    V dalším kole krajského přeboru přivítali naši dorostenci na domácím hřišti soupeře z Červeného Kostelce. Hosté ukazovali po celý první poločas herní kvalitu, měli rozhodně více šancí než my, ale naráželi na skvěle chytajícího Járu Mandíka, který nás několika zákroky „podržel“.
    Hned v 1. mi nutě hosté vyrobili hrubou chybu a Lukáš KRUPKA ji potrestal (1:0). Ale tato branka nám spíše ublížila, přestali jsme se pohybovat, chyběla přihrávka a proto hosté byli celý poločas určitě lepší.Druhá půle byla z naší strany o něčem jiném. Zlepšili jsme pohyb, najednou bylo komu přihrát a předvedli jsme několik pěkných akcí. Ve 49.minutě skvěle hrající Wolf uvolnil Kubu ŘEHÁČKA a ten zvýšil na (2:0).Hned o dvě minuty v 51. pěknou uličku od Žlaba skvěle zakončil Kuba FEJFAR ( 3:0 ).V 59.minutě jsme po velkém závaru a zmatku před brankou hostí dotlačili míč do sítě počtvrté. Kuba ŘEHÁČEK ( 4:0 ).V této fázi utkání jsme byli jasně lepším týmem, hosté prakticky rezignovali a mohli jsme si s chutí zakombinovat. V 75.minutě střídající Michal CINA využil přihrávku od Fejfara a zvýšil ( 5:0 ). Poslední branka padla v 80.minutě když se střelou do šibenice z velkého vápna trefil David MILITKÝ ( 6:0 ).

Po špatném úvodu jsme po celý druhý poločas předváděli kvalitní výkon za který je potřeba hráče pochválit. Další utkání sehraje náš dorost v neděli 8.října, když zajíždíme do Broumova. Začátek ve 13.30