• Béčko má tři body za vítězství

SK Miletín „B“ – 1. FK Nová Paka „B“ 1:4 (1:1). Branky: Nálevka – Rosputniak 2, Ulrich, Vrbka. Rozhhodčí: Kriegler – Vích, Novotný. ŽK: 3:0. Diváci: 65. Krásný fotbal hraný z obou stran. Domácí se dostali do vedení po nádherné akci celého mužstva, kdy skóroval Lukáš Nálevka. Pak akce střídala akci na obou stranách, bohužel selhávali střelci. Hosté zaslouženě vyrovnali ve 39. minutě také po nádherné akci.  Hosté domácí druhý poločas přehráli a zaslouženě vyhráli 1:4. Možný zlom v utkání byl na začátku poločasu, kdy domácí neproměnili penaltu za stavu 1:1. Domácí gratulují hostům k zaslouženému vítězství.

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec
    6. 4. 16:30 MužiA: Nová Paka UMT - Kopidlno