• Béčko má tři body za vítězství

Béčko má tři body za vítězství

Další domácí utkání „Béčka“ se odehrálo na UMT v Nové Pace. Soupeřem byl záložní tým Sobotky, který v dosavadních zápasech získal o jeden bod více jak domácí a pohyboval se na pátém místě tabulky.

Začátek utkání se povedl hostujícímu mužstvu, které hned z první standardní situace vstřelil vedoucí branku. Domácí hra byla zkraje utkání hodně rozháraná a hosté byli na míči o hodně lepším týmem. Ve dvacáté minutě domácí hru srovnali a i když hosté v kombinaci byli lepší, z brejků měli šance domácí. První tři šance ovšem brankově nepotrestali až čtvrtou se podařilo proměnit Sochorem 1:1. Druhá branka utkání padla v poslední minutě prvního dějství, když se hlavou prosadil z rohového kopu asi nejmenší hráč na hřišti Patrik Brádle 2:1.

Druhý poločas už byl herně zcela vyrovnaný, domácí se zlepšili i v kombinaci ale branky padali po stále stejných situacích. Rychlý brejk, který se podařil Tomáši Nýdrlovi  třikrát proměnit.