N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“ 2:4. Branky: Bezstarosti, Knap – Gernat 4.
    N/S Paka „A“ – Milíčeves 5:1. Branky: Brendl 3, Bezstarosti 2
    N/S Paka „B“ - Kopidlno 3:8. Branky: Gernat 2, Sucharda
    N/S Paka „A“ – Kopidlno 3:5. Branky: Knap, Bezstarosti, Brendl
    Milíčeves – N/S Paka „B“ 4:4. Branky: Gernat 4.

Javorka -  N/S Paka  24:5 (12:3)  B:  Rupa 3, Knap, Šimek

N/S Paka – Chlumec  3:32 (2:18)  B: Vágenknecht 2, Samler

Starší žáci

Dobruška - N/S Paka   0:4 (0:2)   Branky: Patka 2, Hon, Kříž

Starší dorost

Smolný závěr utkání...

K dalšímu utkání krajského přeboru zajížděl náš dorost do Hořic. Náš soupeř byl o jednu příčku v tabulce výš a proto se čekal vyrovnaný mač. I když jsme měli problémy se složením obrany, začali jsme dobře a domácí do velkých šancí nepouštěli. A když se nějaká naskytla v brance byl dobře chytající Ondra VÍCH. První poločas jsme předváděli opravdu kvalitní výkon a vyjádřili jsme ho i brankami. Ve 23.minutě ideální přihrávku od Řeháčka zužitkoval Tomáš WOLF (0:1). Ve 27.minutě další skvělý balon od Žlaba a Tomáš WOLF podruhé nezaváhal (0:2). V těchto fázích utkání jsme měli jasně navrch a jen škoda dalších neproměněných šancí.
    Druhý poločas začal podle očekávání velkým tlakem domácích. Naši hráči čelili někdy s obtížemi, někdy i s velkou dávkou štěstí. V 63.minutě jsme ale nepohlídali náběh domácího hráče a ten snížil (1:2). Po této brance domácím „narostla křídla“ a zatlačili nás před pokutové území. Stačili jsme nájezdy zachytávat a sami podnikali výpady ale bez gólového efektu. V 75.minutě museli pro zranění opustit hřiště postupně kapitán družstva Kříž, o chvíli druhý stoper Šnajdr a naše hra se zhroutila jako domeček z karet. Domácí využili šanci a zápas otočili. V 81. a v 83.minutě nám vstřelili dvě branky na které jsme už nestihli odpovědět.

I přes porážku je třeba hráče pochválit a poděkovat za předvedený výkon. Příští utkání sehrajeme už tento čtvrtek 26.října když hostíme od 17.00 Chlumec n/Cidlinou