Starší přípravka

Starší přípravka měla turnaj v Miletíně zrušen pro špatný stav hrací plochy.

Starší žáci

N/S Paka - Černilov   0:3 (0:0)

Ve velmi nepříznivém počasí se na umělé trávě s podmínkami lépe vyrovnal soupeř a zcela zaslouženě si odváží tři body za vítězství.

Starší dorost

Nepochopitelný kolaps v úvodu utkání...

Ve čtvrtek náš dorost předehrával další kolo krajského přeboru, kde naším soupeřem byl Chlumec n/Cidlinou. Hosté figurují v popředí tabulky a byli určitě favoritem utkání. Co se ale dělo v úvodních 10 minutách to nečekal asi nikdo. Po velkých chybách v obranné činnosti nám soupeř nastřílel 4 branky !!! Někteří naši hráči ani neměli snahu hrát a proto nám hosté nic nedovolili. Po celý první poločas se hrálo pouze na jednu branku a to na naší. Sice jsme z ojedinělé akce v 19.minutě snížili na 1:4 ( KRUPKA ), ale to byla jen labutí píseň. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou a účet po 45. minutách zněl jasně 1 :5 !
    Už v první půli došlo ke střídání některých hráčů, na hřiště postupně přišlo 5 žáků a nevedli si vůbec špatně. Velice dobře se uvedl Hanka na pravém beku a stoper Entner.
    Druhý poločas kdyby se nehrál nic by se nestalo. Hosté zkušeně kontrolovali hru, své šance ale zahazovali a my se po vyloučení brankáře hostí dostávali trošku do hry. V 75.minutě jsme vstřelili ještě jednu branku, na ( 2:5 ) se prosadil Lukáš KRUPKA.
    Po minulých kolech jsme hráče chválili za hru, bojovnost, nasazení, ale po tomto utkání to být nemůže. Naopak, velké rozčarování za předvedený výkon, hlavně od těch starších, zkušených. Tento víkend máme tedy volno a musíme se vzchopit a příští utkání, které sehrajeme v sobotu 4. listopadu, když zajíždíme do Kostelce n/Orlicí.