• Výsledky mládeže z 11-12.11.

Starší žáci

N/S Paka – Kostelec n/O   7:0(2:0)  Branky: Entner 3x, Hon 3x, Horáček

Žáci svého protivníka tentokrát přehráli. Sice v první poločase vstřelili pouze dvě branky, ale to vše hlavně z nepřesnosti v zakončení. Druhý poločas hosté trochu otevřeli hru ve snaze o zkorigování výsledku, ale místo toho otevřeli okénka pro rychlé protiútoky  a které jsme proměnili a zcela zaslouženě zvítězili.

Starší dorost

Domácí utkání jsme nezvládli...
    V dalším kole krajského přeboru přivítal náš dorost na umělé trávě silný celek z krajského města , Slavii. Hosté jsou v tabulce podstatně výš, ale po minulém vydařeném utkání se čekal určitě vyrovnanější duel než jaký ve skutečnosti byl. Naše zápasy jsou po celý podzim jako noc a den a nebylo tomu ani tentokrát jinak. Hosté se ukázali jako velice silný, zkušený tým, po celé utkání měli převahu a my jsme svým výkonem tomu výrazně pomohli. V prvním poločase jsme ještě dokázali odolávat tlaku hostí, měli i nějaké šance, ale ty jsme nevyužili a hosté v 19.minutě otevřeli skóre, když náš stoper prohrál souboj ve vápně ( 0:1 ).
    Druhý poločas už nás hosté prakticky k ničemu nepustili. Rychlou kombinací se dostávali za naši obranu a postupně navyšovali skóre až „pro nás potupných“ 0:7. Opět se ukázal velký rozdíl mezi špičkovými celky přeboru a mezi druhou polovinou, kam patří i naše družstvo. Je třeba si vzít z tohoto utkání ponaučení a soustředit se na poslední mač podzimu, když v sobotu 18.listopadu hostíme na naší umt další silný celek z popředí tabulky, Jaroměř od 10.hodin