• Béčko má remizu

První ostré jarní utkání má za sebou „béčko“ které na domácí  umělé trávě přivítalo aktuálně druhý tým tabulky Jičíněves.

Začátek utkání se povedl domácím, hned z kraje utkání si vytvořili tři jasné šance které neproměnili. Hosté hrozili pouze sporadicky, ale když už tak to bylo pro domácí nebezpečné. A tak nemohoucnost domácích v zakončení a úsporná hra hostí v poločase skončila remizou.
    Druhý poločas začal pro domácí studenou sprchou. V 51. minutě hosté zahrávali trestný kop z dvaceti metrů a Suchánek nedal domácímu brankaři Frajerovy žádnou šanci, vymetl šibenici 0:1. Po obdržené brance se hosté zatáhli a snažili se držet výsledek, což se jim dařilo do 75. minuty díky nemohoucnosti domácích střelců, kteří i přes dobrou obranou hru hostí měli několik jasných příležitostí. Nakonec se střelecky prosadil Marcel Bažik, který se na chvilku ocitl sám na hranici pokutového území, jeho střele jeden z obránců změnil směr mimo dosah brankaře a bylo srovnáno. Poté si jak domácí tak hosté vypracovali po jedné šanci i když v držení míče byli lepší domácí. Zápas skončil asi nakonec vzhledem k průběhu spravedlivou remizou.  Na řadu přišli pokutové kopy,  v nichž  každý z brankařů zlikvidoval po jedné penaltě a na konec k bonusovému bodu domácím pomohl pátý střelec hostí který přestřelil branku.