• Béčko na body nedosáhlo

Sabe III. třída mužů – 20. kolo

SK Sobotka „B“ – 1. FK Nová Paka „B“ 3:1 (1:0). Branky: Stoklasa, Průša, Král – Štefan. Rozhodčí: Tandler. Hráno bez karet. Diváci: 50.

Marcel Bažik trenér Nové Paky: Zápas jako takový měl docela úroveň,bohužel se hraje 90.minut a ne 40 … kdy jsme hráli velice dobře. Uškodil nám gól na 1:1 po kterém jsme úplně odešli. Domacím gratuluji k vitězstvi. V našem mužstvu podal nejlepši výkon Jirka Lenfeld.

TJ Sokol Libuň – TJ Sokol Chomutice 0:1 (0:0). Branka: Šubrt. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváci: 55. Utkání bez šancí rozhodla standardka deset minut před koncem a polo vlastní gól.

SK Češov – SK Robousy 1:6 (0:5). Branky: Zajíček – Vích J. 2, Karásek, Pravda, Vích T., Brendl. Rozhodčí: Kriegler – Kašpar, laik. ŽK: 5:3. ČK: 0:1 (Fejfar po 2 ŽK). Diváci: 81. První poločas ze strany domácích byl naprosto žalostný a trapný. Druhý poločas se dohrál jen z povinnosti. Domácí tímto utkáním a tím minulým naprosto popřeli zimní přípravu, přátelská utkání a první tři kola na jaře. Zajímavá byla účast cca čtyřiceti diváků z Jičíněvsi. Většina z nich přijela "hromadným svozem" a byli velmi slyšet.

SK Podskalan Podhradí „B“ – FC AMA Žeretice 6:2 (2:2). Branky: Obrmajer 2, Štolovský, Kraus, Šimánek, Klein M. – Řeháček, Švec. Rozhodčí: Vích – Kašpar, laik. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Hrál se svižný a otevřený fotbal, domácí se ujali vedení z přímého kopu, hosté vyrovnali z penalty. Pak šli do vedení opět domácí, ale v poslední minutě bylo opět vyrovnáno. Do druhé půlky nastoupili lépe hosté, ale dva góly je zlomily. Ten čtvrtý dal jičínský Pepi Bican, který včera slavil padesátiny.

SK Miletín „B“ – FK Kopidlno „B“ 4:3 (3:3). Branky: Richter 2, Dubec, Urban – Zikmund J., Vodička, Ulrych. Rozhodčí: Douša – Novotný, Kriegler. ŽK: 1:1. Diváci: 55.

Sabe III. třída mužů – dohrávka 17. kola

FC AMA Žeretice – SK Miletín „B“ 0:4 (0:1). Branky: Richter 2, Kulhánek, Urban. Rozhodčí: Šamko. ŽK: 4:0. ČK: 2:0 (Udržal V., Jebavý D. ml. – oba po 2. ŽK). Diváci: 55. Hosté doplněny hráči A mužstva byli jednoznačně lepší a k tomu  mu přispěli domácí dvěma zbytečnými vyloučeními.