• Výhra se nerodila lehce..

Výhra se nerodila lehce...

Ve čtvrtém kole „B“ třídy zajíždělo naše „A“ družstvo do Bílé Třemešné. Domácí sice figurují na konci tabulky, ale určitě jsme museli počítat s těžkým utkáním. Začali jsme dobře, slušně jsme kombinovali a určitě jsme po celý první poločas byli lepší. Náznaky šancí které jsme si vytvořili jsme nedokázali proměnit, ale trpělivou hrou jsme domácí ještě více zatlačili před vlastní branku a vyústěním byla vedoucí branka ve 32.minutě, když se v pokutovém území prosadil střelou k tyči Michal ČÍLA (0:1). Nepolevili jsme a o chvíli se k sólu vydal náš kapitán Jirka PODĚBRADSKÝ a nedal brankaři šanci (39.minuta 0:2). Škoda že jsme nepřidali ještě uklidňující třetí branku, šance na to byli.
    Druhá půle byla z naší strany herně slabší. Nedokázali jsme tolik držet balon, domácím se podařilo hned z kraje snížit a hra se odehrávala nejvíce ve středu hřiště. Sice jsme domácí už do větších šancí nepouštěli, ale ani sami si moc příležitostí ke skórování nevytvořili.Ke konci utkání v 89.minutě se do pokutového území prokličkoval Procházka, byl faulován a Michal ČÍLA vstřelil náš třetí gól. (1:3). V utkání nám citelně chyběli Ponikelský a Haken.

Příští zápas sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 8.září od 17 hodin, když hostíme Dolní Kalnou.