• Výsledky mládeže

Výsledky mládeže z 8.9. – 9.9.

Mladší přípravka

N/S Paka – TJ Jiskra Hořice „B“ 10:4 (5:1). Branky: Bezstarosti 4, Antoš 2, Novák 2, Sucharda, Štampoch
    Javorka/Miletín – N/S Paka 3:6 (1:3). Branky: Bezstarosti 2, Novák 2, Antoš, Štampoch.
    TJ Jiskra Hořice „A“ – N/S Paka 3:7 (2:4). Branky: Bezstarosti 4, Vít J., Jirásko, Novák.

Starší přípravka

Nová/Stará Paka – Chlumec n/C 5: 17 (3:9) B: Mašek 2, Selvek, Rupa, Valenta
    Nová/Stará Paka – Olympia HK  8:10(3:3) B: Valenta2, Selvek 2, Mašek, Gernat, Kracík, Vít

Starší žáci

První domácí utkání sehrálo mužstvo starších žáků proti spojenému družstvu Dobrušky a Opočna.
    Hosté fyzicky domácí tým jasně převyšovali, ale poctivá hra domácích hráčů hostujícímu týmu body nedala zadarmo.
    Po prvním poločase se šlo do kabin za stavu 2:2. Druhý poločas se vyvíjel podobně jako ten první, ale nakonec právě fyzická převaha hostujících hráčů rozhodla o tom, že si odvážejí tři body za vítězství. Všechny domácí hráče je třeba pochválit za jejich výkon, předvedli hra na kterou momentálně tento tým nejspíš má, vzhledem k tomu že 2/3 mužstva jsou hráči o dva roky mladší než jsou hráči soupeřů.

N/S Paka – Dobruška/Opočno
    3:5(2:2)

Branka: Horáček, Mandík, Dytrych

Dorost

Ve čtvrtém kole krajského přeboru dorostu jsme hostili na našem hřišti soupeře z Jaroměře.
    Po celý zápas měli dorostenci Jaroměře převahu v kombinaci a v držení míče. V prvním poločase jsme je však do zakončení téměř nepouštěli. Sami jsme si z  brejkových situací připravili minimálně pět brankových příležitostí. Žádná z nich však nevedla k úspěšnému skórování.
    A tak se odcházelo do kabin za bezbrankového stavu.
    Ve druhém poločase našim dorostencům postupně začaly docházet síly a soupeř byl stále více nebezpečný. Poprvé jsme inkasovali v 63 min. povedenou střelou pod břevno z 35 metrů. Podruhé se měnilo skóre v 71 min., kdy hostující hráč trefil z přímého kopu břevno a našim dorostencům se nepodařilo pokrýt dorážku. Vrcholem našeho střeleckého trápení byla neproměněná penalta v 88.