• Skvělý první poločas...

V dalším kole 1.“B“ třídy jsme hostili na domácím hřišti rezervu Vrchlabí. Nastoupili jsme opět bez několika hráčů, ale na hřišti to nebylo znát. Od počátku jsme hosty přehrávali, hráli jsme rychle a hlavně se dařila kombinace,se kterou jsme v minulých utkáních byli „na štíru“. Výborný výkon předvedl na místě stopera Bažík, po jehož přihrávkách padli tři branky. Nejprve v 10.minutě krásným pasem našel Kuchtu, ten přihrál před branku a zcela volný ROSPUTNIAK nezaváhal (1:0). O deset minut později přišla pro hosty druhá rána. Přesný pas Bažika si zpracoval KREJČÍ a prostřelil brankáře (2:0). Stále jsme hráli s chutí a hosté některé naše šance odvraceli se štěstím. Ve 42.minutě si na přihrávku od Bažíka naběhl PONIKELSKÝ a hostující brankář byl opět bez šance (3:0). Byl to skvělý první poločas, asi nejlepší náš na podzim.
    Druhá půle už z naší strany nebyla tak kvalitní. Soupeř v 50.minutě snížil (3:1), najednou ho bylo plné hřiště a my jsme postupně vyklízeli pole. Naštěstí jsou v týmu zkušení hráči,kteří nedopustili nějaké drama. Postupně jsme opět začali slušně kombinovat a hosté byli znovu pod naším tlakem. V 75.minutě přišla naše chvíle,když se podruhé v utkání prosadil ROSPUTNIAK (4:1). Po této brance se utkání již dohrávalo, hosté se s velice mladým týmem ukázali jako velice kvalitní, ale na dobře hrající domácí nestačili.

Další utkání sehraje naše „A“ mužstvo v neděli 30.9. od 16.30 hodin v Kopidlně.

1.FK NOVÁ PAKA – FC VRCHLABÍ „B“
    4:1 (3:0)

Branky: 10.,75. Rosputniak, 20. Krejčí, 75. Ponikelský

Sestava: Frajer, Štefan (89.Militký), Poděbradský, Bažík (86.Nydrle), Ulrich, Krejčí (66.Honců), Číla, Janouch, Ponikelský, Rosputniak (78.Wolf), Kuchta

Ivan Lukeš - asistent (domácí):Z naší strany velice vydařené utkání,které jsme rozhodli v první půli.Po hodině hry jsme upustili od nátlakové hry,ale hostům toho moc nedovolili.Byl to asi náš nejlepší výkon na podzim

L. Vojtíšek, vedoucí mužstva (hosté): Výkon vrchlabských byl zejména v první polovině utkání nebojovný, alibistický a soupeř byl lepší ve všech směrech

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka