TJ Kopidlno - 1. FK Nová Paka/Sokol Stará Paka
    6 : 0 (1 : 0)

Sestava: Linhart - Kříž, Bejr, Štefan, Hák - Nydrle, Číla, Ulrich, Vydra - Brádle Patrik, Krupka
    Střídali: Rosputniak, Mandík, Urban, Wolf

V dalším kole krajské soutěže zajížděli naši dorostenci do Kopidlna. Jestli si chtěli zachovat šanci na postup do finálové skupiny, museli na hřišti soupeře zvítězit. Po minulých dvou utkáních se zdálo, že je to reálné. Bohužel zůstalo jen u přání. Našim hráčům určitě nelze upřít snahu, bojovnost a nasazení, ale k úspěchu to nevedlo. Utkání bylo sice vyrovnané, výsledek určitě neodpovídá, ale domácí nám dali lekci z produktivity. Po poločase jsme prohrávali 1:0 po dorážce přímého kopu.
    Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale druhý gól nás zlomil. Utkání bylo zbytečně nervózní z obou stan, k čemuž přispěl i rozhodčí, který podle mého názoru takto důležitý zápas nezvládl.
    V dalším utkání přivítáme v sobotu 25.10. na domácím hřišti vedoucí celek SK Skřivany.