• Výsledky mládeže

Mladší přípravka

Jičíněves – N/S Paka 3:8 (2:3)   Branky: Pospíšil 2, Antoš 2, Štampoch 2, Chmelař, Vít V.
    N/S Paka – Sokol Milíčeves 6:7 (2:4)  Branky: Chmelař 2, Štampoch 2, Pospíšil, Vít J.

Starší přípravka

N/S Paka – Jičín            14:8(8:5) B: Rupa 5, Knap 2, Selvek P. 2, Mendřický 2, Bezstarosti,
                                                                  Dočekal, Nezbeda, Mašek
    N/S Paka – Hořice         13:11(5:5)        B: Rupa 8, Valenta 2, Kracík, Selvek P. , Bezstarosti

Starší žáci

Starší žáci na svého fyzicky vyspělejšího soupeře nestačili, přesto sehráli velice vyrovnané utkání a za svůj výkon se nemusejí stydět.

N/S Paka – Malšova Lhota/Slavia HK
    1:5(0:2)

foto z utkání starších žáků zde

Dorost

V dalším kole krajského přeboru přivítali naši dorostenci na svém hřišti soupeře z Broumova.
    V prvním poločase měli domácí více ze hry a vytvořili si několik slibných brankových příležitostí, z nichž se však podařilo využít pouze jednu. V 21. min sice pokryl gólman hostí samostatný únik O. Horyny, ale na dorážku D. Militkého už nestačil ( 1:0 ). Do poločasu, ve 44. min, se hostům podařilo z ojedinělé šance vyrovnat, a tak se odcházelo do kabin za vyrovnaného stavu 1:1.
    Druhý poločas nezačal pro domácí šťastně. V 49. minutě se po chybě domácích bránících hráčů dostali hosté jednoduše do vedení. Naši dorostenci bojovali, ale nervozita z dalšího ztraceného zápasu jim svazovala nohy a v kombinaci bylo mnoho nepřesností. O konečném vítězství a zisku bodů rozhodla poslední pětiminutovka. Nejdříve se nám po ukázkové kombinaci v 85 min. podařilo vyrovnat, kdy se prosadil z pravého křídla J. Fejfar. Vše bylo dokonáno v 90. min, kdy se po přesném centru O. Horyny prosadil chytrým lobem přes gólmana hostů M. Kříž a pečetil konečný výsledek na 3:2.

Pochvala patří celému týmu za bojovnost až do konce utkání.

N/S Paka - Broumov    3:2(1:1)
    Branka:  21. min D. Militký, 85. min J. Fejfar, 90. min M. Kříž

Sestava:    O. Vích, J. Mandík, J. Řeháček, M. Hanka, , D. Militký, M. Kříž, Š. Entner, O. Horyna, J. Fejfar, L. Stránský, L. Hoška
    Střídali:   P. Žlab, V. Mandík