• Vítězství okořeněné sedmi brankami

V dalším kole jsme na domácím hřišti přivítali loňského účastníka 1.A.třídy, celek z Hostinného. Předvedli jsme kvalitní výkon, od úvodního hvizdu jsme ovládli hru a bylo jen otázkou času kdy se prosadíme. Náš asi nejlepší výkon na podzim jsme „okořenili“ sedmi brankami, a kdybychom některé další šance vyřešili lépe, mohlo být pro hosty ještě hůř. První branka padla ve 20.minutě. Po pěkné souhře se do prázdné branky trefil Marcel BAŽIK (1:0). Ve 23.minutě se na výlet z pozice levého obránce vydal Milan PONIKELSKÝ a prostřelil brankáře (2:0). Dále jsme dobře kombinovali a po rychlé souhře Číla, Haken, Kuchta, byl posledně jmenovaný faulován v pokutovém území a v 31.minutě z penalty zvyšoval na (3:0) Tomáš HAKEN. Do konce poločasu přišla pro hosty ještě jedna pohroma, když se v 37.minutě podruhé prosadil Milan PONIKELSKÝ (4:0). Ani ve druhé půli jsme neupustili od své hry. Soupeře jsme rychle napadali, získávali spoustu balonů a rychlou kombinací se dostávali do šancí. Hosté sice v 55.minutě snížili (4:1), ale na vývoj utkání to vliv nemělo. V 58.minutě se prosadil Honza KUCHTA a zvyšoval na (5:1). V 69.minutě se podruhé v utkání prosadil výborně hrající Marcel BAŽIK a stav byl (6:1). Poslední branku jsme oslabenému soupeři vstřelili v 80.minutě po kombinaci se trefil Tomáš HAKEN (7:1).

Po tomto kvalitním výkonu se musíme zkoncentrovat na příští utkání. V sobotu 13.října zajíždíme k důležitému mači do Skřivan. Začátek v 15.30 hodin.

1.FK NOVÁ PAKA – HOSTINNÉ  7:1 (4:0)

Branky: 20.,69. Bažik, 23.,37. Ponikelský, 31.,80. Haken, 58. Kuchta

Sestava: Jurčo, Ulrich (55.Honců), Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský, Krejčí (39.Jisl), Bažik, Číla, Procházka (70.Řeháček), Haken, Kuchta (59.Rosputniak)

Lukeš Ivan, asistent (domácí): Z naší strany to bylo velice vydařené utkání. Hosty jsme téměř k ničemu nepustili a zaslouženě vyhráli. Chválím tým za předvedený výkon.

M.Celar vedouci mužstva (hosté): Bohužel další zápas venku, kde jsme se pořádně nesešli a chyběla celá obrana.Soupeř nás přehrál a zastřílel si.Příští zápas doma s Dolní Kalnou kde se to budeme snažit odčinit.

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec
    6. 4. 16:30 MužiA: Nová Paka UMT - Kopidlno