• Zimní příprava druhý zápas

Ve druhém přípravném utkání se domácí tým střetl s dalším účastníkem krajského přeboru. Týmu Lázní Bělohrad po podzimní části patří předposlední příčka a tak se připravuje na tuhý boj o záchranu v soutěži.
    Do utkání obě mužstva nasadila spousty mladíků, ale i přesto mělo utkání svoji kvalitu. Domácí celek byl hostím více než vyrovnaným soupeřem. Každé z mužstev mělo chvílemi aktivitu na své straně a i přes několik vydařených akcí ani jedno mužstvo v prvním poločase branku nevstřelilo.
    Druhý poločas začal dobře pro domácí celek. V 53. minutě se k trestnému kopu z 20 metrů postavil Haken a střelou k bližší tyči překvapil hostujícího brankaře 1:0. Po obdržené brance hosté přeci jenom ještě víc přidali, domácím nedávali čas na rozehrávku a nutili je k chybám. Nakonec se dočkali když v 80. minutě souboj v pokutové území posoudil rozhodčí jako faul a nařídil pokutový kop. K němu se postavil Machát, domácí brankař Jurčo však jeho pokus vyrazil a následná dorážka dobíhajícího hráče šla vysoko na branku. Z následné rozehrávky domácích hosté získali míč a z hranice pokutového území nedal Machát domácímu brankaři šanci 1:1. O pět minut později hosté stav otočili. Z velice dobře zahraného trestného kopu se nádherně hlavou prosadil Tomáš Rychecký 1:2. Možnost uzavřít skóre utkání dostali hosté, když v 92.minutě zahrávali druhý pokutový kop, avšak ani tentokrát se brankově neprosadili.

1.FK Nová Paka – TJ Láznę Bělohrad 1:2(0:0)

Branky: 53. Haken –  82. Machát, 85. T. Rychecký

21. 04. Odjezd st. přípravky k turnaji v Hlušicích je v 9:30 od stadionu.

20. 04. Odjezd ml. žáků k turnaji do Solnice je v sobotu v 6:45 od stadionu.

27. 4. 13:30 U17: Černilov - N/S Paka
    27. 4. 17:00 MužiA: Sobotka - Nová Paka
    28. 4. 13:30 U15: Třebechovice - N/S Paka
    4. 5. 14:15 U15: N/S Paka - Vrchlabí