• Zasloužená výhra na úvod jara …

Zasloužená výhra na úvod jara …

V prvním jarním mistrovském utkání jsme hostili na naší UMT celek Kocbeře. Úvod utkání nám moc nevyšel, trochu jsme se na hřišti hledali, ale postupem času jsme ovládli hru a hosty téměř k ničemu nepustili. Největší nebezpečí pro naši branku znamenal Kilevník, ale dokázali jsme ho uhlídat. První branku jsme vstřelili ve 37,minutě, když se z dálky parádně trefil Tomáš ULRICH (1:0). Druhá branka padla ve 41.minutě, když pěknou přihrávku za obranu využil Dominik ROSPUTNIAK (2:0).
    Druhá půle byla z naší strany kvalitnější. Slušně jsme kombinovali a hosty dostávali pod stále větší tlak. Vyústěním byla třetí branka, když se po faulu na skvěle hrajícího Janoucha, parádně do šibenice trefil Tomáš HAKEN (3:0). Poslední trefa padla v 69.minutě, když se prosadil střídající Jirka SKLENÁŘ (4:0).
    Úvodní utkání jsme zvládli, pochvala hlavně za druhý poločas patří celému družstvu. Příští utkání sehrajeme v sobotu 30.března , když zajíždíme do Miletína.