• Výsledky mládeže z 25-26.5.

Turnaj mladší přípravky

Javorka/Miletín – N/S Paka „B“ 3:3. Branky:Tauchman, Ikri.
    Hořice „A“ – N/S Paka „A“ 4:3. Branky: Vít J. 2, Bezstarosti.
    N/S Paka „B“ – N/S Paka „A“ 3:3. Branky: Štampoch 2, Tauchman – Lodr, Bezstarosti, Dlabola
    TJ Jiskra Hořice „B“ – N+S Paka „B“ 4:3. Branky: Němeček 2, Macák, Sedláček – Štampoch 2, Tauchman.
    N/S Paka „A“ – SK Robousy „A“ 2:4. Branky: Vít J., Chmelař
    Javorka/Miletín – N/S Paka „A“ 6:0
    N/S Paka „B“ – SK Robousy „A“ 2:4. Branky: Tauchman 2
    N/S Paka „A“ –  Hořice „B“ 5:4. Branky: Lodr 3, Vít J., Korda
    Hořice „A“ – N/S Paka „B“ 4:4. Branky:Tauchman, Štampoch, Antoš V., Morávek.

Starší přípravka

N/S Paka – Vrchlabí  10:14  Branky:  Rupa 3, Knap 2, Maňák 2, Dočekal, Tauchman, Nezbeda
    N/S Paka – Jičín  9:20    Branky: Rupa 5, Maňák, Ikri, Tauchman

Starší dorost

Starší dorost na domácím hřišti přivítal soupeře z Předměřice nad Labem. Hosté přicestovali k utkání pouze s jedenácti hráči, ale i tak nebyli odevzdaným soupeřem.
    Utkání začal domácí dorost aktivně, ale první těší chybu ve hře mohl potrestat hostující tým, naštěstí se střelecky neprosadil. V 18. minutě se poprvé měnilo skóre. Po rozehraném trestném kopu míč propadl na hranici velkého vápna kde se k němu dostal Michal Kříž a lobem přes vybíhajícího brankaře dostal domácí tým do vedení 1:0. Po vstřelení branky se hra celkem vyrovnala i když opticky měli domácí mírnou převahu další branka padla ve 36. minutě a opět se prosadili domácí hráči. Na ofsajdové hranici se ocitl Tomáš Wolf, jeho postavení rozhodčí uznal jako regulérní a v samostatném průniku se nemýlil 2:0. Tímto stavem skončil první poločas.
    Druhé dějství začalo dvěmi dobře vypadajícími akcemi domácích, žádná však brankou neskončila. Mezi tím se spustil déšť a kvalita utkání dost utrpěla, přesto se domácí ještě jednou střelecky prosadili. V 58. minutě se míč dostal k Ondrovy Suchardovy, ten obešel dva obránce, udělal kličku hostujícímu brankaři a zvýšil vedení domácích na 3:0. Poté se již hra víceméně odehrávala mezi oběma pokutovými územími s náznaky šancí, ale žádné z mužstev se již střelecky neprosadilo.