• Tři body z domácího zápasu

V sedmém kole 1.B třídy na hřiště v Jírových sadech zavítal celek kterému se jako nováčkovy vstup do soutěže moc nepovedl, ale přeci jen v posledních kolech sehrál vyrovnaná utkání a připsal si i dvě vítězství a to nad Železnicí a Bílou Třemešnou. Čekalo se tedy zda své zlepšené výkony zopakuje i v Nové Pace.
    Utkání v prvním poločase nabídlo vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách. Hosté se oproti domácím však ani jednou střelecky neprosadili a tak na poločasovou přestávku odcházeli s dvoubrankovým mankem, když se za domácí střelecky ve 14. minutě prosadil Krejčí a těsně před odchodem do kabin navýšil vedení domácích Rosputniak 2:0
    Druhý poločas mírnou převahou domácích avšak střelecky se prosadili až v 65. minutě kdy na 3:0 zvýšil stav utkání Jirka Sklenář. Od tohoto okamžiku domácí jasně ovládli hru a vypracovali si dostatek šancí na vstřelení branky. Do role střelce se v poslední čtvrthodině pasoval Pavel Machát který v rozmezí deseti minut od 75. do 85. minuty vstřelil čistý hattrick a stanovil tak jasné vítězství domácího mužstva 6:0

Příští utkání sehraje áčko 1. FK Nové Paky v sobotu 28.9.  od 16:30  na hřišti ve Starých Bukách.

1.FK Nová Paka – Žacléř  6:0 (2:0)

branky: 14. Krejčí, 44. Rosputniak, 65. Sklenář, 75. 76. 85. Machát
    rozhodčí: Vlachý, Pešava, Dujsík