• Béčko prohrálo

Utkání, které se muselo líbit. Hosté vedli ve 22. minutě již 0:2 a domácí byli na ručník. Naštěstí přestali žvanit, začali hrát a ve 33. minutě bylo srovnáno brankami Jemelky a Ouhrabky. Prvně jmenovaný stál na konci krásné kombinace, jenž přinesla těsně před poločasovou pauzou třetí branku v sítí Nové Paky. Ve druhém dějství domácím, kteří se nikam nemuseli hnát, hra nešla do 65. minuty. Ale zrovna se jim vydařilo s pomocí hostujícího obránce zvýšit na 4:2. Tím se dostal na češovské kopačky klid a hra už nebyla tak upracovaná. Branka na 5:2 padla z penalty, když unikajícího Ouhrabku fauloval Vrbka a musel pod sprchy. Penaltu proměnil Pikeš. Hosté za chvíli snížili a využili tak chyby domácích. Poslední branku vsítil Ouhrabka po Jemelkově akci, který tak odčinil chybu při třetí brance soupeře. Zní to jako klišé, ale pochvalu opravdu zaslouží celý kolektiv. Domácí nastoupili pouze v jedenácti hráčích, z nichž bylo několik nemocných. Bojovností a silou tento zápas urvali. Hosté hráli po celé utkání velice dobře a velkou měrou přispěli ke kvalitě utkání. Z jejich kolektivu byli nejvíce vidět hráči Fojt a Matějka. Hrálo se za nádherného počasí.

SK Češov – 1. FK Nová Paka „B“ 6:3 (3:2).
    Branky: Ouhrabka 2, Jemelka 2, Pikeš, vlastní (Ulrich T.) – Hoška, Matějka, Ulrich T.

Rozhodčí: Kučera