• Těsné vítězství

V posledním kole AGRO poháru KFS se domácí áčko představilo na domácím hřišti kde mu protivníkem byl rezervní tým Dvora Králové.
    Utkání začali aktivně domácí, hned první akce zaváněla brankou ale ta se ještě proměnit nepovedla. To ve čtvrté minutě se již střelecky prosadil Michal Číla, který se po rychlé kombinaci několika hráčů dostal zcela sám za obranu hostí a s nabídnutou šancí si poradil 1:0. Druhou branku domácích opět po rychlé kombinaci přidal Dominik Rosputniak, který zužitkoval přihrávku od Honzy Bláhy 2:0.Ze hry měli stále víc domácí, ale i oni se nevyvarovali chyb před vlastní brankou a několikrát dovolili hostům nebezpečně zakončit. Tato varování jim nestačila a tak přišel trest. Hosté během dvou minut srovnali stav utkání na 2:2 což byl i poločasový výsledek.
    Druhý poločas začal opět aktivitou domácích, která jim přinesla znovu dvoubrankové vedení když se střelecky prosadil Lukáš Jisl v54. Minutě a v 75. minutě Tomáš Wolf. Hosté ke konci utkání trochu přidali na aktivitě a ta jim přinesla deset minut před konce utkání snížení na rozdíl jediné branky. Domácí i hosté do konce utkání zahodili několik slibných šancí a tak se již stav utkání nezměnil.

Nyní mají mužstva několik dní na odpočinek a poté jim začne příprava. Domácím začínají soutěžní utkání již 1.8. kdy se v rámci Poháru hejtmana utkají na domácím hřišti s TJ Lázně Bělohrad, který je účastníkem 1.A třídy..

1.FK Nová Paka „A“ – Dvůr Králové „B“
    4:3 (2:2)

branky: 4. Číla, 25. Rosputniak, 54. Jisl, 74. Wolf – 36. Klazar, 38. Kasan, Marks
    rozhodčí: Janota, Šnajdr Stejskal
    ŽK: 42. Militký Dan, 48. Kuchta – 48. Kasan

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí