• Přátelská utkání mužů

V páteční podvečer sehrálo mužstvo mužů druhé a zároveň poslední přípravné utkání před začátkem mistrovské sezóny.

V kombinované domácí sestavě s několika hráči "B" týmu se hrálo celkem svižné utkání. Již v 10. minutě svítil na ukazateli stav 1:1 kdy se po hezké přihrávce za hostující obranu dostal Michal Kříž a vyrovnal v té chvíli stav utkání. Hosté byli velice nebezpeční rychlými náběhy krajních hráčů, ale dlouho žádnou z šancí neproměnili. Také domácí se dostali k několika nebezpečným zakončením, avšak bez brankového efektu. Na konci prvního dějství vstřelili hosté druhou branku. Když si míč do branky srazil domácí brankař. Ve druhém poločase se dvakrát střelecky prosadili pouze hosté a odvezli si vítězství. I přes prohru bylo po celé utkání na co koukat a pro diváka bylo dostatek šancí před oběma brankami.

1.FK Nová Paka - FC Lomnice 1:4 (1:2)

Branky: Kříž - Drahoňovský, Drusan, 2x Žabokrtský

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí