• Prohra rezervy

EUROVIT Okresní přebor mužů – 13. kolo

SK Robousy 1. FK Nová Paka „B“ 5:3 (2:1). Branky: Mészáros M., Karásek, Hanuš, Douša, vlastní (Honců) – Krupka 2, Kříž Michal. Rozhodčí: Pikeš – Kriegler, Holec. Hráno bez karet. Diváci: 40.

Utkání tak trochu připomínalo utkání dvou generací, kdy hosté svým mládím a rychlostí jasně domácí předčili, přesto zřejmě nakonec zvítězila zkušenost a při dostatečném počtu střel na obou stranách domácí hosty úspěšně přestříleli.

TJ Sokol Chomutice Sokol Milíčeves 1:6 (0:2). Branky: Novotný – Svoboda 2, Fejfar, Novotný, Rajniš, Rejha. Rozhodčí: Kriegler – Styblík, Hron. Delegát: Hradecký. ŽK: 5:0. ČK: 1:0 (Novotný po 2 ŽK). Diváci: 75.

Gratulujeme hostům k zaslouženému vítězství. Domácím chyběla přesnost a bojovnost. Snad jim příští utkání vyjde lépe.

TJ Sokol Lužany TJ Sokol Libáň 3:1 (0:1). Branky: Berger 2, Pozler – Čáp. Rozhodčí: Vitvar – Stejskal, Špáta. ŽK: 5:2. Diváci: 60.

První mistrovské utkání a domácí zahazovali jednu šanci za druhou, a proto soupeř vedl v poločase jedna nula. Po změně stran ve 49. min. domácí vyrovnali a začalo se hrát nahoru dolů. Štěstí se přiklonilo k domácím, kteří v 60. min. vstřelili druhou branku. Potvrzení přišlo až v 88. min. třetí brankou. Musíme pochválit hostujícího brankáře, který zachránil nejmíň čtyři branky. Pro domácí vydřené vítězství.

TJ SKP Valdice TJ Sokol Jičíněves 3:1 (2:0). Branky: Linek, Kubíček, Roudný – Janata.

Rozhodčí: Šolc – Hron, Šamko. Delegát: Střížka. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (Ivchyk po 2 ŽK). Diváci: 41. První poločas patřil jednoznačně domácím, kteří se dvakrát prosadili. Hosté zahrozili pouze v poslední minutě první půlky, kdy hostující hráč mířil hlavou těsně nad bránu. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hosté začali být velmi nebezpeční a podařilo se jim snížit překvapivou střelou. Poté se atmosféra na hřišti trochu vyostřila i z důvodu opravdu prapodivných výroků hlavního rozhodčího na obě strany. V poslední minutě domácí přidali třetí branku a uhájili utrápené vítězství.

TJ Sokol Nemyčeves „A“ TJ Lázně Bělohrad „B“ 2:0 (0:0). Branky: Havlík, Shehata. Rozhodčí:

Plíšek – Styblík, Šamko. Delegát: Střížka. ŽK: 2:2. Diváci: 55.

Při vyrovnaném utkání využili domácí více zkušeností a ve druhém poločase dokázali vstřelit dvě branky.