• Výsledky mládeže

Mladší dorost

Spojený tým mladšího dorostu zajížděl tento týden do Borohrádku. V prvním vzájemném utkání mužstvo Nová Paka/Jičín  soupeře na domácím hřišti porazila 4:0. V odvetě začal tým hostí aktivně a již první desetiminutovce si vytvořil dvě obrovské šance. Do vedení však šel domácí celek, kterému se již ve 2. minutě povedl brejk, který proměnili. Domácí celé utkání hráli právě na takovéto situace, ze kterých byli velice nebezpeční. Hostující celek byl herně lepší, lépe kombinoval, ale šance, které si vytvořil, neproměňoval. V 18. minutě se to ovšem povedlo Čermákovi a o pár minut později se prosadil Horáček. Ve druhém poločase se hra moc neměnila, hosté hráli povětšinou s míčem, povedlo se jim dvakrát skórovat a téměř v poklidu si došli pro tři body za vítězství.

Borohrádek  - Nová Paka/Jičín   1:4(1:2)
    branka: Čermák 2x, Horáček, Buchar
    sestava: Švorc - Buchar, Frýba, Horáček, Doubek, Krejčí, Mentus, Čeřovský, Čermák, Opravil, Medlík, Hartig, Řezníček, Prejs

mladší žáci turnaj ve Vrchlabí
    N/S Paka – Č. Kostelec/Rtyně 1:3 (1:0) B: Pospíšil
    N/S Paka – Vrchlabí 2:1(1:2) B: Vít Jakub., Maňák
    N/S Paka – Jičín 3:0(1:0) B: Vít Jan 2, Maňák

starší přípravka turnaj v Novém Městě
    Trutnov - N S. Paka 5:12(4:5) B: Antoš J. 4x, Antoš V. 3x, Sankovič, Štampoch, Žalský, Jezdínský, Morávek
    Nové Město - N/S. Paka 11:7 (5:6) B: Morávek M. 2x, Štampoch L. 3x, Antoš V 2x