• Výsledky mládeže

Mladší dorost

.Mladší dorost cestoval k dalšímu utkání do Jaroměře. K utkání jsme cestovali bez několika hráčů, kteří buď onemocněli, nebo léčí zranění. Začátek zápasu se hostujícím hráčům povedl, ale žádnou ze svých šancí nevyužil. Poté domácí hru vyrovnali a začali být nebezpeční před brankou hostí, ovšem stejně jako hosté žádnou ze svých šancí nevyužili. Druhý poločas se obě mužstva snažila o vstřelení nejspíš vítězné branky, ale buď nepřesné zakončení, nebo dobré zákroky obou brankařů byli proti. Tak došlo na pokutové kopy. V těch byli úspěšnější hosté a domů si tak odvážejí  dva body.

Jaroměř - Nová Paka 0:0(0:0, PK 1:3)

sestava: Švorc - Hartig, Medlík, Frýba, Buchar, Hudec, Čeřovský, Řezníček, Čermák, Prejs, Kříž, Kracík Martin, Doubek, Vágenknecht, Mentus

starší žáci
    Domácí utkání proti dobře fyzicky vybavenému soupeři byl spíše boj. Kombinace se nedařila ani jednomu z týmů, ale hosté silově domácí přetlačili a nakonec i s trochou štěstí si odváží všechny tři body. Za domácí v prvním poločase vyrovnával hezkou střelou z trestného kopu Maňák, kterému z podobné situace hostující brankař nedovolil pět minut před koncem vyrovnat.

Nová Paka/Stará Paka – Nový HK 1:2 (1:1)
    branky: Maňák

mladší žáci

Také mužstvo mladších žáků se již dočkalo a sehrálo první turnaj nové sezóny. Ten se konal v Jičíně, kde se jim postavili jakou soupeři domácí celek a celek z Lázní Bělohrad. Úspěšní byli tak na půl, když s domácími prohráli a druhý zápas vyhráli.

Jičín  - N/S Paka 5:1 (2:1) B: Antoš Jáchym
    N/S Paka – Jičín 0:6 (0:2)

starší přípravka
    Také starší přípravce začal nový soutěžní ročník a to turnajem v Miletíně.

Železnice/Valdice – N/S Paka 3:14 (1:6) B: Holecec 5x, Štampoch 5x, Sankovič 2x, Ticháček, Ulvr Šimon
    Miletín – N/S Paka – 1:6(0:4) B: Holecec 2x, Štampoch 2x, Patka, Jisl

mladší přípravka
    Tak už nejmladší mají za sebou první turnaj, ve kterém si připsali jedno vítězství a jednu porážku.

Libuň – N/S Paka 2:9(0:3) B: Sedláček 3, Kracík Vojtěch 3, Knap Jakub 2, Sklenář Jan
    Železnice/Valdice – N/S Paka 3:1(1:1) B: Sklenář Jan