• Výsledky mládeže

Mladší dorost

V 9. kole krajského přeboru mladšího dorost zavítalo do Nové Paky spojené mužstvo Dohalice a Probluze. Soupeř byl v tabulce o jeden bod před domácím celkem. Utkání začalo pro domácí obdrženou brankou hned z prvního rohového kopu. Ovšem rychle na to zareagovali a v 5. minutě bylo srovnáno. Přesnou střelou k tyči z hranice pokutového území se prosadil Horáček. Poté se hrálo více v režii domácích, ale ani hosté nebyli bez šancí. Přeci jen se mírná převaha domácích projevila, hlavně v úseku od 24. do 35. minuty kdy se střelecky čtyřikrát prosadili a prakticky rozhodli o utkání. Druhý poločas se hrál podobně jako poločas první s více šancemi na domácí straně. Dlouho se stav utkání neměnil až se v 73. minutě prosadil Hartig a v rozmezí dalších 5. minut padly další dvě. Dvě minuty před koncem uzavřel stav na skóre 9:1 Horáček. Vysoké vítězství samozřejmě potěší, ale je třeba vyzdvihnout i soupeře, který i přesto že vysoko prohrával se neustále snažil. Měl i menší nevýhodu v tom, že v jeho kádru nastoupilo několik hráčů mladších ročníků, kteří zatím fyzicky nestačili.

Nová Paka – Dohalice/Probluz 9:1(5:1)

branky: Horáček 3x, Čermák, Frýba, Selvek, Hartig, Kříž, Buchar
    sestava: Švorc -  Horáček, Medlík, Buchar, Hudec, Prejs, Kříž, Mentus, Krejčí, Frýba, Řezníček, Selvek, Kracík Martin, Vágenknecht, Hartig, Čermák

starší žáci
    Trochu smolné utkání starších žáků. Soupeř, který je fyzicky jasně převyšoval, nebyl v utkání výrazně lepším týmem, ale dvě své šance proměnil což rozhodlo.

N/S Paka – Smiřice/Černilov 0:2(0:1)

mladší žáci
    Mladší žáci zajížděli k turnaji do Vrchlabí, kde utkali s domácími a mužstvem Mladých Buků. Nevýhodou tohoto mužstva je, že k utkáním nastupují s o rok nebo i o dva roky mladšími hráči. Ti na své soupeře fyzicky nestačí a tím pádem nepřicházejí ani výsledky.

Turnaj v Libuni
    N/S Paka – Železnice/Valdice 5:5(2:2) B: Sklenář Jiří 2x, Kracík V., Svída, Antoš M.
    N/S Paka – Libuň 8:4(4:2) B: Antoš M. 4x, Svída 2x, Sklenář Jan, Sklenář Jiří

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí