• Vydřené tři body

K dalšímu utkání nastoupil domácí tým proti rezervě divizního Dvora Králové. Hosté v průběhu podzimu mají výsledky jak na houpačce a tak se čekalo v jakém světle se představí na hřišti v Nové Pace. Utkání bylo víceméně po celých 90. minut zcela vyrovnané. Obě mužstva si v průběhu zápasu vypracovala několik nadějných šancí, ale žádnou neproměnili. Tak se čekalo které z mužstev udělá takovou chybu, která soupeři nabídne šanci a ten ji ještě promění. Nakonec se dočkali domácí hráči. Tři minuty před koncem utkání udělala osudovou chybu hostující obrana, do šance se dostal Janouch a tou nepohrdl 1:0. Tím, že branka padla v samém závěru utkání již hosté neměli čas na srovnání výsledku a tak domácí nakonec vydřeli kýžené tři body.

1.FK Nová Paka – Dvůr Králové „B“ 1:0(0:0)

branka: 87. Janouch
    rozhodčí: Ježek, Jansa, Kříž